GOD MORGEN GODTFOLK!Min kjære spurte meg i dag tidlig om vi skulle kjøpe inn noen boller fra CASAgent, service vi samler på.
Er det normalt? Haha.. Jeg tar han på ordet!
Så senere i dag skal jeg handle. Yeahiiii....
Copyright © 2010 VILLA VON KROGH, Skrevet av Jorid Kjølsvik Kvam
Alt innhold på denne bloggen er kopibeskyttet i henhold til norsk lov om opphavsrett.
6 kommentarer:
Samler på samme servicet:) Er så glad i det:) Og søt mann du har, det er viktig at de skjønner hvor viktig det er med serviceshopping..;)
Haha.. Har han slått seg i hodet?! Hihi..
Kos deg med shopping!!
jeg har flere forskjellige farger, blå, rosa, grønn, lilla(?) og crema, syns det er koseligst:)
Ja, tror det er viktig å slappe av i bryllupet. Vi er ute etter en "løs" stemning, så vi planlegger en buffet med tilbehør og en kokk ved grillen:) Også har vi leid et bra band som skal spille hele natten:) Det blir dessuten en samling av mye forskjellige folk, så tror nok at stemningen blir høy. Ser for meg at det blir travelt i sommer, men jeg har mange gode hjelpere, så ser ikke mørkt på det:) Liker å ha det litt travelt, og jobber helt klart best under press.:)
Lykke til med shoppingen:)
(Fjernet det første innlegget, ble litt feil)
Så snill en mann du har:-) gleder meg til å følge med på huset deres, bodde selv ett år like ved der Konglungveien og Slemmestadveien møtes, så har ofte vært på sykkeltur til flotte Konglungen:-) Og så snakker jeg likt som han som bygger et gigantisk hus der i nabolaget ditt:-)
Mvh Marianne:-)
Så snill og veloppdragen mann du har da!
Sånn er ikke min ;)
Legg inn en kommentar
Takk for alle kommentarer! :)
Thank you for your comment! :)