Dette er et drømmerom! Kjenner at jeg får lyst til å friske opp barnerommene - mmmmm... men vet ikke om jeg orker å begynne før jul!
Bloggen din er helt nydelig! Kjempekos å titte litt på det vakre du viser fram. Jeg må bare innrømme at jeg er misunnelig på Cabrioleten din... det ble jeg allerede da jeg så den utenfor Zanz! Sukk!
VELKOMMEN INN TIL MEG!
Mitt lille sted hvor jeg deler min lidenskap for interiør, innredning av mitt nye hus og diverse vinkler i livet...
Stilen min er udefinerbar, en harmonisk samling av ting jeg elsker...
Håper du trives her i min lille boble og at jeg kan inspirere! God sommer fra Anine
Jeg har tilgang til noen fantastiske kvalitetsprodukter som har gitt meg veldig gode resultater. Vil du ha en kostnadsfri hudpleiebehandling kontakt meg på mail.
interiorglede@gmail.com
Online
BLOGGEVENNER
Interiørveiledning
Ønsker du interiørveiledning? Send meg gjerne mail for mer informasjon.
11 kommentarer:
Så nydelig :-))
Ha en fin kveld!
Klem J
Nydelig! Nesten så det rasler i eggstokkene igjen:)
Mye fint du viser her på bloggen!
Stadige fremskritt på huset også, så spennede!
Vi blogges:)
Gratulerar till vinnaren av din tävling! Ha en bra vecka! Anna-karin
livetharochnu-akh
Det var en drøm, godt jeg har store barn. Klem.
Nyyydelig!
Hvordan går det med husbyggingen, Anine? Og når får vi se mer av innholdet i den store containeren fra Kina? Er så spent, vet du;)
Ha en fin kveld!!
Klem Anette:)
So fantastisk flott den stålampa var! Skyndt deg å pusse den opp, slik at vi får sjå:)
Anita
Det var et vakkert barnerom :) Godt at dagen din har vært god :)
Natta :) Hilsen Margrethe
Dette er et drømmerom! Kjenner at jeg får lyst til å friske opp barnerommene - mmmmm... men vet ikke om jeg orker å begynne før jul!
Bloggen din er helt nydelig! Kjempekos å titte litt på det vakre du viser fram. Jeg må bare innrømme at jeg er misunnelig på Cabrioleten din... det ble jeg allerede da jeg så den utenfor Zanz! Sukk!
Ha en fortryllende torsdag!
Det var et fint rom ja.
Ønsker deg en deilig torsdag!
Tonje♥
Så fint rom... mine barn er blitt store....
Klem O=)
så skjønt barnerom!
godt å høre at du har det bra i dag!
kos deg med interiørbladene dine
klem Beate
Legg inn en kommentar
Jeg setter stor pris på at dere legger igjen en liten hilsen. :)