Nå er Mr. Hotman i ferd med å gå i kjelleren... Han er litt lei seg pga manglende respons. Sorgene skal han drukne på julebord i kveld, da fortrinnsvis i eksklusiv champagne.(Merk: Lav fellesgjeld, noe fellesformue. Ingen forkjøpsrett!)
Og med det ønsker Mr.Hotman og jeg dere en snasen helg!
Skål...



10 kommentarer:
Hva er feil med han da???? Han kan vel bare knipse....riktig søt var han. skal høre med noen venniner....=)))))
Lykke til!!!
Ja, hadde jeg vært singel, så. ;) Kjekk gutt med glimt i øyet - sånt kan man like! Lykke til med jakten.
Hvor i landet er det snakk om egentlig?
Hei. Jeg har ei kjempesøt datter som gjerne finner mannen med stor M. Men hun er blitt skuffet så mange ganger. Kan jeg spørre om alder? Hun er sikkert game for det meste, men hun er 34 år? Er det for gammelt kanskje? Linda har egen leilighet i Oslo, egen bil (S60) og klarer seg bra. Men MANNEN mangler! Klem Jorunn
Han ser snill og kjekk ut!
Burde ikke være noe problem å finne dates til han? :-)
OiOi.. skulle nå ikke være noe problem med han her. Han så jo bare sååå sjarmerende ut. Morsom "anonse" og godt påfunn :-)
Jeg bor nok altfor langt vekke for en date.. hadde blitt en dyr date det. Hehe
Hilsen BlandetLoft
God gutt, skjønner du er opptatt siden du annonserer han her.:-) Lykke til med jakten.:-)
Aiaiaiai - hadde det ikke vært for at jeg er høygravid og dermed antagelig særdeles uinteressant for dette kjekke mannebeinet, så hadde jeg hoppet rett på! ;-)
HMMM...
Må nok be om hele prospektet-holder ikke med den lille annonsen. Vi som ikke er helt nybegynnere trenger mer info.
Ferdigstillings dato.
Dato og attester for eventuelle påbygg/utbedringer.
Hva med rør og det elektriske anlegget?
Trengs det oppgradering?
Bæres preg av slitasje?
Verneverdig?-er riksantikvaren inne i bildet?
Hva med støy?
Hvordan er det med mulighetene for utbygning?
Hva med beplantning?
Selveier eller aksje?
Membran?
Hva med utllufting?-vifter eller kanaler?
Varmepumpe?
Finnes det en takst?-av proff tax mann/kvinne selvsagt
Hilsen fra Trine i Toscana
dette begynner å bli pinlig - at du må fornye annonsen altså.....stakkars kar
Du må ned i pris og prøve en annen form for markedsføring.
Legg inn en kommentar
Takk for alle kommentarer! :)
Thank you for your comment! :)