Neste rom er spisestua og så stua. Vi har satt vekk all sparkling og pussing. Noe vi hadde tenkt å gjøre selv, men vi har ikke tid... Desuten tror jeg ikke det hadde blitt veldig fint heller! Haha.
Kan da ikke være flink i alt!
Nå skal jeg koke meg litt koffeinfri kaffe og få med meg siste del av kjærligheten...
Ha en fin kveld!



4 kommentarer:
Hei Anine
Blir spennende å se hvordan du får det hjemme hos deg... sikkert kjekt å få noe "hjelp" ja :) er jo mye jobb med sparkling og pussing. Det blir vel sikkert nok arbeid fremover. Ønsker deg i alle fall en riktig fin dag i morgen. Klem fra Mette
PS! hvis du vil, så har jeg en jule giveaway på bloggen min, du er hjertlig velkommen. Klem
Hej söta! Nu är jag tillbaka i bloggens värld igen! Min systerdotter var helt underbar. Så liten och ny! Det var nästan en chock att bära Carl Ludvig efter jag hållit henne. Min lilla bebis var plötsligt stor! :-) Ha en fin dag vännen! Kram alexandra
Hei Anine, nå nærmer det seg. Merkelig hvordan tålmodigheten forsvinner jo nærmere ferdigstillelsen man kommer. Vi kommer heller ikke til å ta sparklingen og pussingen selv, ei heller maling av tak!
Ha en fin dag!
Klem fra Christine
Så spennende å se at det går fremover! Selv om det ofte kan føles som om ting tar lengre tid enn man skulle ønske... Jeg har det også på samme måte! Kan nesten ikke fatte at det tar så lang tid bare for å få listverket på veggene!
Lykke til videre!
Gleder meg til å følge med videre!
Legg inn en kommentar
Takk for alle kommentarer! :)
Thank you for your comment! :)