onsdag 17. februar 2010

TURBOMAMMA ANINE

 

Turbomamma er tilbake! :) Tror jeg har fått et nytt kallenavn. Takk Jorid! :)
Litt senere enn vanelig pga logistikkmøte med min kjære. 
Det er turbo "all over" ( dvs i hele meg), men ikke på huset. Og det er jo der det burde være turbo nå... 
Så Anine sin plan om innflytting i Villa von Krogh den 26. februar vipper litt fram og tilbake. Og det pga lister, som ikke kommer til ønsket tid pga av meg. Ja meg. Uff... Trist, men sant. Litt sent ute...
Har jeg fortalt hvor sabla vanskelig det har vært å bestille lister? :) Faktisk det desidert vanskeligste med hele huset. Lettet over at det er overstått. 

Så det som er nå er at det ikke er mye nytt å ta bilder av i huset. Så da får dere et vakkert bilde fra Sköna Hem i stedet. Synes denne øya var et kreativt eksempel på en øy. Og utrolig fin også. 

Og når det kommer til overraskelsen så får dere se på fredag. Så de av dere som har egenskapen nyskjerrig må nok pines på gjerdet litt til. :)

På fredag skal muremesteren og jeg legge fliser på badet også. Så da har jeg mer å vise dere! 
Gleder meg.

Ha en fin kveld alle sammen! 
Nå skal turbomamma avturboisere med blogger. 

Klem

11 kommentarer:

Camilla sa...

Jeg gleder meg til fredag jeg ;)

Hvit Villa sa...

Hihi, synes du høres ut som en flink og effektiv turbomamma! Igår tok jeg masse bilder av våre lister, følg med :-)

AnnaJohanna sa...

Synes du er kjempeflink!! Legger oss til som følger, for dette er spennende å følge med på!!

Ha en flott kveld!!
Klem fra Johanna

nr14 sa...

Kjekt om turbomammaen husker å trekke pusten litt ja;)

Listverk er noe herk...I know. JEG hadde bestemt av jeg skulle ha gulvlister likt karmlistene.....men tenkte ikke på at de listene også skulle dekke avslutninga på parketten. Så måtte ut på ny handel;)...vi skal jo bruke masse listverk oppe i 2. etg. også så restlagret av karmlister ligger på vent ute i garasjen....men til gjengjeld er jeg innmari fornøyd med de listene:)

Jorid ♥ Noe på Hjertet sa...

Hihi, ja syns du kler navnet jeg vennen <3

Ha en fin kveld, her koser vi oss med OL og kveldsmat!

AnnaJohanna sa...

Hihi, takk for hyggelig kommentar! De som kjenner oss lo godt når de leste beskrivelsen av oss ja, stemmer godt vil jeg tro. Vi utfyller hverandre veldig godt, der den ene ikke strekker til, kommer den andre inn.. Anna er veldig flink til å vite hvordan og hvorledes en jobb skal utføres teoretisk, så står hun å motiverer i vei mens jeg må gjøre jobben:) hihi

En riktig god uke til deg også!

Klem Johanna

Frk:Twil sa...

Johoo! Er det ikke godt å være turbomamma da?
Høres bra ut spør du meg! Kjempe spent på å se bilder fra badet deres..

Kos deg med blogg titting;-) Det gjør jeg!

Anette (Hvit Romantikk) sa...

Turbomamma kler deg veldig ! ♥

Ha en god natt.

Klem Anette

Mona sa...

Hei Anine, for et flott navn du har når jeg tenker meg om ;) Turbomamma passer nok deg bra i disse tider for som jeg har skrevet tidligere: For en energi Girl!!! Engelen du ønsker deg var virkelig flott, skjønner godt du har lyst på den...me too :) Får jo håpe mannen din tar hintet =)))) Blir spennende med badet. Selv skal mannen min og jeg selge huset vi bor i nå og i dag skal vi ha visning, herregud jeg har sommerfugler i magen, er så spent. Ha en flott dag turbomamma..

Liv sa...

You go Turbomammagirl!!!

Du er fantastisk til å klare alt dette, nå må jeg bare skryte masse av deg! Igjen! *hihi*

Jeg krysser fingrene for datoen deres!

Ha en super dag, og husk å puste nå da! :-)

Stor klem!

et kjært hjem sa...

Takk for koselige kommentarer, turbomamma høres da bra ut :)Så utrolig fint det skapet du har arvet, blir lekkert i hvitt! Gleder meg til å se badet deres! Ha en fin dag :)

Legg inn en kommentar

Takk for alle kommentarer! :)

Thank you for your comment! :)