God kveld fra kjøkkenet! Her er det langt ifra like fint som på disse bildene. 🙂 Her er det ganske så tomt i hyllene faktisk. For jeg har lånt ut både kjøkkenmaskin, en haug med lysholdere og diverse “kjøkkenrekvisitter”. Men hva gjør vel det… Leiligheten til Sarah ble så fin atte. Kommer bilder litt senere i kveld tenker jeg.
Kjøkkenet vårt er faktisk ganske så ferdig nå, etter mye om og men. Vi har som dere ser fått taklister!!! Kryss i taket!!! Det så straks litt finere ut. Hverdagslykke! 😉
Vi har blitt så glad i dette rommet! Og her er alle arveskattene etter familien også fremme. Som Odel sølvet som Ludvig fikk av Emma i bursdagsgave. (farfar og farmor)
For noen gaver man fikk i gamledager! 🙂 Synes jeg ser for meg at jeg kjøper sølv til Fredrik til jul…
Nei, det får vel bli noe HELT annet. Julekuler kanskje? 🙂 Tihi.
Vi blogges igjen siden i kveld… Må få ungen i seng her! Og rydde kjøkkenet.
Tuddelu bloggevenner! Klem
Nydelig kjøkken 🙂
Ha en fin kveld!
Supernydelig kjøkken, Anine! Det er ordentlig hjemmekoselig:)
Det klør i fingrene mine etter å begynne med innredningen, men det får bare vente litt til:)
Ha en superfin kveld, Anine.
Klem fra Marthe
Nydelig …!!!
Når kommer puffene?
klem til deg
Et drømmekjøkken,Anine.Forstår at du er veldig glad i dette rommet.Ønsker deg en fin uke.Klem
For ett utrolig flott kjøkken! Det er jo bare vakkert! Og peisen ble jo bare råflott! Kan tenke meg dere er fornøyde :o) Flott med kalender tips forresten! Det trengs ;o) Ha en flott uke! Klemmer, Marianne
LETER ETTER DET RIKTIGE ORDET. GRISELEKKERT!!!!!:)
Rålekkert kjøkken! Flotte skap og nydelige fliser dere har valgt 🙂
Klem fra Bekka
Du har et kjempekjøkken..så stort og koselig:)
kos deg
eddaKlemmer
Fantastisk nydelig kjøkken du har fått deg.
Gratulerer.
Klem Alfa
Kjempekoseligt kjøkken:)) er blitt så glad i dei flisene du har under overskapene, har og lyst på slike…:)) får masse kjekke tips her;O)
For et flott kjøkken, Anine! Heldiggris!
Kunne flyttet rett inn der jeg, med kaffekoppen og kokebok. Med fyr på peisen og bena på bordet, mens jeg leter etter dagens middagstips:)
Love it!
Klem
Åh, gurimalla, for et fantastisk kjøkken! Du er utrolig flink! Det er delikat og likevel hjemmekoselig. 🙂 Tusen takk for fine ord hos meg. Det er lenge siden jeg har lagt ut bilder av huset på utsiden, men du finner det under “husbygging” øverst på menylinja på bloggen min.
Ha en goood kveld! Lekker leilighet du har stylet også, forresten. Klem!
Førr ett drømmekjøkken 🙂 skjønne godt at dokker trives der!
Digge lampen over bordet 😀
Så gøy å se at du har samme sølvbestikket som æ har arva 🙂
Står faktisk på kjekkenbenken hos mæ å 🙂
Kjempeflott leilighet du har stasja 🙂
Klæm
OMG!
I lust LOVE kjøkken et ditt – lekkert!
Så deilig når ting blir ferdige…hihi, og når lister er oppe – da er man ferdig!
Vi mangler fortsatt en list på badet og en i gangen, og vi har bodd her i 12 år! Hvis vi noen gang skal flytte – DA kommer nok den på plass:)
Klem Line
Lekkeret Anine!
Nydelig kjøkken:)